05 marca 2017

Nasze siostry Jana i Katarzyna przygotowują się do przyszłorocznych rekolekcji na nartach.
Reko-Ski to wypoczynek połączony z jazdą na nartach i rekolekcjami. Przede wszystkim będzie to bardzo radosny czas, w którym nauczymy się jeszcze lepiej jeździć na nartach, wzmocnimy się duchowo oraz doświadczymy radości wspólnej zabawy. Reko-Ski organizowane będą w czasie przyszłorocznych ferii województwa dolnośląskiego wraz z biurem podróży Zielona Brygada.
06 marca 2017

Medytacja przy ikonie ukrzyżowania Chrystusa27 marca 2017

W dniach 24-26 marca 2017 r. w Krakowie odbyło się międzynarodowe spotkanie studentek urszulańskich akademików z Krakowa, Wrocławia i Košic (Słowacja). W spotkaniu wzięło udział 50 osób.
W programie przewidziany był czas na wzajemne poznanie i integrację, zwiedzanie zabytków Krakowa, pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, wspólną modlitwę i dzielenie się wiarą.
Ważnym czasem były wspólne rozmowy o życiu urszulanek w Polsce i na Słowacji. Trzy z naszych studentek podzieliły się świadectwem wolontariatu misyjnego w Zambii oraz w Sudanie oraz z pracy w sekretariacie misyjnym i możliwości odwiedzenia Peru. W niedzielny poranek Eucharystię przeżyliśmy wspólnie z Siostrami w krakowskiej kaplicy.
Te radosne chwile zostały zapisane w sercach oraz na zdjęciach. Zrodziło się silne pragnienie, by w przyszłości kontynuować podobne spotkania, być może w bardziej międzynarodowej grupie.
28 marca 2017

Zaproszenie na VI Urszulańskie Dni Młodych. 26-28 maja 2017 w Poznaniu. Przyjedź na VI UDM! Poczuj rytm Bożego Słowa!

ilość odwiedzin na stronie: