03 kwietnia 2017

Zakończył się II Maraton Czytania Biblii organizowany przez Civitas Christiana i Siostry Urszulanki Unii Rzymskiej. W Maratonie wzięli udział uczniowie z różnych wrocławskich szkół, w tym z Liceum Sióstr Urszulanek U. R.
Uczestnicy Maratonu czytali Księgę Daniela i Apokalipsę, które wchodzą w zakres tegorocznego XXI Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego organizowanego przez Civitas Christiana. Maraton ma prowadzić do spotkania ze Słowem Boga zawartym na kartach Biblii. Zorganizowany został po raz drugi. W zeszłym roku młodzież czytała trzy księgi pisma Świętego - Pieśń nad Pieśniami, list do Efezjan oraz Ewangelię według św. Mateusza.


04 kwietnia 2017

Rozmowa Echo24 - dr Katarzyna Ochman - nasza była uczennica a potem nauczycielka szkoły urszulanek we Wrocławiu. Tematem rozmowy była łacina, jej atrakcyjność w świecie, kiedy mówimy głównie w językach…
10 kwietnia 2017Przychodzisz Panie mimo drzwi zamkniętych, Jezu Zmartwychwstały ze śladami męki. Ty jesteś z nami, poślij do nas Duchy. Panie nasz i Boże uzdrów nasze życie.26 kwietnia 2017

Zaproszenie na VI Urszulańskie Dni Młodych. 26-28 maja 2017 w Poznaniu. Przyjedź na VI UDM! Poczuj rytm Bożego Słowa!ilość odwiedzin na stronie: